BGtop
Спорт

УЕСТ ХАМ – МАН ЮНАЙТЕД 3:1

Да разпространим новината

Манчестър Юнайтед допусна пореден провал от началото на сезона, след като загуби с 1:3 при гостуването си на Уест Хам. “Чуковете” изиграха много силен мач, но и съперникът им бе далеч от най-доброто си представяне.

Лондончани водеха с 2:0 на почивката с известна доза късмет. Фелипе Андерсоноткри след подаване на Сабалета, който бе в засада, когато получи топката. В края на полувремето удар на Ярмоленко се отби в тялото на Линдельоф, промени посоката на топката и резултатът стана 2:0. Влезлият като резерва Маркъс Рашфорд върна надеждите на гостите с попадение в 71-ата минута, но Марко Арнаутович отбеляза трети гол за домакините три минути по-късно.

1:0 – Фелипе Андерсон (5)
2:0 – Линдельоф (43-авт)
2:1 – Рашфорд (71)
3:1 – Арнаутович (74)