БГ Футбол

Славия победи Септември с 3:1

Славия
Да разпространим новината

Славия победи Септември  3:1 и сложи край на серията си от загуби. „Белите“ вкараха два бързи гола и след това владееха положението. Гостите опитаха натиск, но направиха пропуски и бяха наказани. Те се опитаха да подобрят рекорда по най-много безмислени центрирания. Така и без Николай Митов „септемврийци“ не могат да се върнат на победния път.Мачът започна с два бързигола. Славистите тръгнаха смело напред и след атаки отдясно водеха с 2-0 преди да е изтекла четвъртата минута. Първо Александру Бенга засече топката в собствената си страна след центриране на Йомов в началото на втората минута. Малко по-късно Марем центрира и Илиан Мицански със странична ножица удвои резултата.
В 62-а минута Мицански намери Йомов с ювелирен пас. Юношата на Левски с премерен диагонален удар увеличи на 3:0.В добавеното време Ишмаел Байду вкара почетното попадение за Септември.