Спорт

Реал Мадрид отново падна

Реал Мадрид
Да разпространим новината
Великият Реал Мадрид регистрира поредна издънка. Този път тимът загуби с 1:2 домакинството си на Леванте в мач от 9-ия кръг на Ла Лига, с което записва четвърто поражение в последните си пет двубоя във всички турнири. Освен това възпитаниците на Юлен Лопетеги поставиха нов антирекорд в клубната си история – по брой минути без попадение – 481.
Рафаел Варан допусна две груби грешки до 13-ата минута, от което гостите се възползваха и дръпнаха с 2:0 след попадения на Хосе Моралес в 7-ата и на Роджър Марти от дузпа в 13-ата. В 72-ата Марсело намали, но топката така и не влезе за втори път в мрежата на „жабчетата“. Освен всичко „лос бланкос“ нямаха и шанс, след като удариха три греди, а две техни попадения бяха отменени правилно след намесата на ВАР.