БГ Футбол Спорт

Локомотив Пловдив-Верея 3:0

локо,верея
Да разпространим новината

Локомотив Пловдив не срещна никакви проблеми и съпротива от Верея и се наложи над старозагорци с 3:0, записвайки втора поредна победа в шампионата.Резултата откри Абделхаким Буна, който се разписа в 16-ата минута след мълниеносна контраатака отляво. Четвърт час по-късно Парвизджон Умарбаев реализира директно от пряк свободен удар след нарушение на Иво Иванов, за което капитанът на заралии получи червен картон. В 75-ата минута Симеон Райков се разписа от дузпа, за да направи класическа преднината на „черно-белите“.

Локомотив (Пловдив) – Верея (Стара Загора) 3:0