БГ Футбол Спорт

Етър-Черно море 1:1

етър, черно море
Да разпространим новината

Етър и Черно море не излъчиха победител в първия двубой от четвъртия кръг на шампионата. Срещата завърши 1:1, като съставите на Красимир Балъков и Илиан Илиев си размениха по едно полувреме. Резултатът откри Даниел Младенов, който засече леко куриозен пас на Флорент Боджадж в деветата минута. Така крилото ознаменува с гол своя мач №200 в родния елит. В 51-ата минута Патрик Андрадеизравни с хубав изстрел по тревата. Малко след това бе отменено попадение на Черно море за 2:1 заради несъществуваща засада.

Етър – Черно море 1:1

1:0 Младенов (9)
1:1 Андраде (51)

Стартови състави:

Етър: Хр. Иванов, Кр. Стоянов, Артюнин, Сърмов, Атанасов, Руменов, Колев, Боджадж, Ив. Стоянов, Младенов, Варела.

Черно море: Макенджиев, Костадинов, Енчев, Хасани, Кононго, Ндонгала, Ериксон Андраде, Витанов, Фенуш, Г. Илиев, Винисиус.