Главни Спорт

Чехия-България 2:1

Да разпространим новината

България загуби гостуването си на Чехия с 1:2 в третата си евроквалификация от група „А“. Двубоят на „Летна“, който бе дебютен за Красимир Балъков начело на „лъвовете“, мина в двете крайности за нашия тим, тъй като през първата част взехме ранна преднина чрез дебютанта Исмаил Иса (3′), а впоследствие се стигна до изравняване чрез Патрик Шик (20′) и пълен обрат в началото на второто полувреме с още един гол на тарана на Рома в 50-ата минута.

Поражението ни остави на предпоследното четвърто място в нашата група с 2 точки след три мача. Англия е първа там с шест точки и два двубоя. Днешният ни съперник е втори с 3 точки и отново с две срещи. Другите два тима са Косово и Черна гора с по два пункта след равенството 1:1, което направиха по същото време.