BGtop
БГ Футбол Спорт

БОТЕВ (ВРАЦА) – ЦСКА-СОФИЯ 0:2

Да разпространим новината

ЦСКА-София се върна на върха, след като надигра с 2:0 Ботев (Враца) в мач от 9-ия кръг на Първа лига, който се проведе в Монтана. С основна заслуга за червената победа бе звездата на врачани Валери Божинов, който първо си отбеляза автогол в 13-ата минута, а в началото на второто полувреме пропусна и дузпа. Второто попадение за червените пък реализира Али Соу в 38-ата минута.

0:1 Валери Божинов 13 авт.
0:2 Али Соу 38

БОТЕВ (ВРАЦА): 33. Костов, 11. Васев, 58. Фиданин, 86. Божинов, 37. Керчев, 6. Гаджев, 71. Стоев, 19. Михайлов, 88. Апостолов, 26. Иванов, 10. Атанасов

ЦСКА-СОФИЯ: 30. Черниаускас, 25. Перейра, 4. Чорбаджийски, 5. Бодуров, 14. Лясков, 6. Пинто, 16. Бикел, 19. Десподов, 20. Тиаго, 8. Джеси, 22. Соу