Ботев (Пд) – Етър 2:0

Ботев
Ботев
Да разпространим новината
Отборът на Ботев (Пловдив) постигна втора победа с два гола и суха мрежа през настоящата кампания в Първа лига. “Канарчетата” се наложиха с 2:0 над Етър в първа среща от 3-ия кръг на българския шампионат.

Попаденията  на базата на “жълто-черните” в Коматево реализираха Стивън Петков в 47-ата минута в Тодор Неделев от дузпа в 81-ата минута. Това бе втори пореден успех за пловдивчани след победата срещу Септември (София) преди седмица.

БОТЕВ (ПД) – ЕТЪР 1:0
1:0 Стивън Петков (47)
2:0 Тодор Неделев (81 д)

Стартови състави:

БОТЕВ : Даниел Кайзер, Филип Филипов, Кристиан Димитров, Костадин Ничев, Йордан Минев, Радослав Терзиев, Лъчезар Балтанов, Тодор Неделев, Густаво Афонсо, Васил Шопов, Стивън Петков

ЕТЪР : Христо Иванов, Крум Стоянов, Иван Скерлев, Венцислав Василев, Димо Атанасов, Георги Сърмов, Румен Руменов, Велко Батрович, Ерик Почански, Жилсон Варела, Яни Пехливанов