Спорт

Барселона победи Валенсия и си запази преднината пред втория Атлетико Мадрид

Барселона
Да разпространим новината

Барселона победи Валенсия с 2:1 и си  запази преднината  точки пред втория. С тази победа Барселона няма загуба в ЛаЛига от 39 мача и подобри рекорда  на Атлетико Билбао от 38 мача без загуба.

В 15-ата минута Филипе Коутиньо пусна красив пас към Луис Суарес, който направи резултата 1:0.

В 51-ата минута центриране от корнер на Филипе Коутиньо попадна на главата на Самуел Умтити, който отбеля и даде авас на Барселона от 2:0.

В 86-ата минута Усман Дембеле закъсня с шпагата си в наказателното поле и беше отсъдена дузпа за Валенсия.

В 87-ата минута Даниел Парехо изпълни 11 метровия наказателен удар, който за негов късмет влезе във вратата на Марк-Андре тер Щеген и така той оформи крайния резултат от 2:1.

Барселона 2:1 Валенсия

1:0 Луис Суарес (15)
2:0 Самуел Умтити (51)
2:1 Даниел Парехо (87)