BGtop
Спорт

Арсенал се класира за полуфиналите в Лига Европа

Да разпространим новината
В първият мач Арсенал победи ЦСКА Москва с 4:1, а във вторият успя да стигне до равенство и с общ резултат 6:3 се класира в полуфинала на Лига Европа.

В 39-та минута удар от Кирил Набабкин бе избит от вратаря Петър Чех, но  Фьодор Чалов беше на точното място и с добавка направи резултата 1:0 в полза на ЦСКА Москва.

В 50-та минута  Александър Головин отправи изстрел към стража на Арсенал. Вратарят успя да избие топката отново, но за негово съжаление Кирил Набабкин след добавка направи резултата 2:0 за своя отбор.

В 75-та минута великолепен пас от Мохамед Елнени изведе Дани Уелбек сам срещу вратаря и той направи резултата 2:1.

В 90-та минута отново Мохамед Елнени направи извеждащо подаване към Аарън Рамзи, който не пропусна и така оформи крайното 2:2.

ЦСКА Москва 2:2 Арсенал

1:0 Фьодор Чалов (39)
2:0 Кирил Набабкин (50)
2:1 Дани Уелбек (75)
2:2 Аарън Рамзи (90)