BGtop
Спорт

Тотнъм победи Уест Хем

Да разпространим новината

Отборът на Тотнъм победи Уест Хем като гост с 1:0 в мач от 9-ия кръг на Висшата лига. „Шпорите” записаха четвърта поредна победа в шампионата и вече имат 21 точки на третото място във временното класиране, колкото има и вторият Челси.Тотнъм се възползва от разколебаването в редиците на „чуковете” и в 44-ата минтуа Муса Сисоко намери отлично Ерик Ламела, който с глава откри за 1:0 за гостите. В добавеното време Тотнъм дори можеше да увеличи авнаса си, но Фабиански спаси вратата си.След почивката футболистите на Уест Хем бяха много активни и търсеха изравнително попадение. Марко Арнаутович бе близо до гол в 48-ата минута, когато стреля с глава, но Юго Лорис реагира страхотно.